Оплата через Інтернет

Контекстная, поисковая, баннерная
реклама, продажа/покупка ссылок

Модераторы: dobs, ArniXXX, hostess, bj, Tiger

Сообщение
Автор
Tiger
HO Moderators
Сообщения: 923
Зарегистрирован: Ср фев 13, 2008 20:04
Откуда: Юкрайна!

Оплата через Інтернет

#1 Сообщение Tiger » Вт окт 21, 2008 10:48

Усім привіт!
Народ, потрібна порада Професіонала.
Підкажіть, будь-ласка:
- де і як потрібно зареєструватися, щоб людина могла розплатитися за розміщення реклами на моєму сайті? Який це сервіс?
Знаю, що таких служб хватає (WebMoney, Yandex-деньги і т.д.), але хочу поради людини, яка в цьому розуміється... :cry:
- і щоб можна було отримати ці гроші: тобто, перевести в реальні (через банк, наприклад)?
- які дані (номер рахунку?) потрібно вказувати іншій стороні, якщо вона захоче перевести якусь суму?
Я розумію, що частково це згадувалось на форумі, але мені потрібнапорада, як "повному" новачку... :oops:

Заздалегідь дякую!

P.S. Скільки може коштувати розміщення текстової реклами у "підвалинах" сайту за місяць? Аудиторія = 15-20 чол./день.
Маємо ту владу, якої заслуговуємо.
Повернувшись з Інтернету додому, не забудьте помити руки!
=> Смайлики для форуму!

bj
HO Moderators
Сообщения: 1445
Зарегистрирован: Вт фев 13, 2007 13:18
Контактная информация:

#2 Сообщение bj » Вт окт 21, 2008 16:41

Самый ходовой вариант - это вэбмани. Имеют хождение по всему рунету. Если владелец кошельков вэбмани живет в большом городе, то с обналичкой, как правило, проблем не возникает, в городах есть пункты вэбмани. Если же такой возможности нету, тогда может пригодится счет на укрмани (правда в последнее время эта система стала какой-то неадекватной), укрмани, это система приватбанка, а отделения этого банка, есть наверное по всей Украине. Собственно, подробнее о платежных системах можно почитать здесь
В жизни не все так просто, а гораздо проще

Tiger
HO Moderators
Сообщения: 923
Зарегистрирован: Ср фев 13, 2008 20:04
Откуда: Юкрайна!

#3 Сообщение Tiger » Вт окт 21, 2008 17:52

Дякую за відгук!
Прочитав статтю - корисна інфа, автору - респект!
Оберу http://webmoney.com.ua

Можна ще запитання:
- які дані потрібно вказати людині (іншій стороні), щоб вона зробила платіж (заплатила за розміення реклами, наприклад)? Номер гаманця? типу WMU*****? Чи ще щось?
- скільки може коштувати розміщення текстової реклами у "підвалинах" сайту за місяць? Аудиторія = 15-20 чол./день.
Маємо ту владу, якої заслуговуємо.
Повернувшись з Інтернету додому, не забудьте помити руки!
=> Смайлики для форуму!

bj
HO Moderators
Сообщения: 1445
Зарегистрирован: Вт фев 13, 2007 13:18
Контактная информация:

#4 Сообщение bj » Вт окт 21, 2008 18:00

Для того, чтобы получить платеж, необходимо сообщить тому, кто хочет и может вам заплатить номер своего кошелька. Для наглядности привожу пример куда можно отправить респект за статью Z142516008621 - это долларовый кошелек на вэбмани. :)
В жизни не все так просто, а гораздо проще

Tiger
HO Moderators
Сообщения: 923
Зарегистрирован: Ср фев 13, 2008 20:04
Откуда: Юкрайна!

#5 Сообщение Tiger » Вт окт 21, 2008 20:12

Дякую. :wink:
Маємо ту владу, якої заслуговуємо.
Повернувшись з Інтернету додому, не забудьте помити руки!
=> Смайлики для форуму!

privat
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Чт окт 23, 2008 03:54
Откуда: Жмеринка
Контактная информация:

Re: Оплата через Інтернет

#6 Сообщение privat » Чт окт 23, 2008 05:25

Tiger писал(а): Підкажіть, будь-ласка:
- де і як потрібно зареєструватися, щоб людина могла розплатитися за розміщення реклами на моєму сайті? Який це сервіс?
Знаю, що таких служб хватає (WebMoney, Yandex-деньги і т.д.), але хочу поради людини, яка в цьому розуміється... :cry:
- і щоб можна було отримати ці гроші: тобто, перевести в реальні (через банк, наприклад)?
- які дані (номер рахунку?) потрібно вказувати іншій стороні, якщо вона захоче перевести якусь суму?
Я розумію, що частково це згадувалось на форумі, але мені потрібнапорада, як "повному" новачку... :oops:
Таких служб (а точніше електронних систем платежу) вистачає, але на жаль багато з них не зручні, особливо для жителів України. WebMoney і Yandex-деньги незручні для виводу коштів в Україні, тому якщо йде мова тільки про вивід грошей то з ними краще не співпрацювати, щоб не було зайвої головної болі. Можна користуватися українським аналогом Yandex-деньги - Інтернет-гаманцем. Укрмани краще не користуватися для виводу, в загалі в них обмеження по коштах якщо не привязати рахунок через подачу документів як у банк. В свій час пробував авторизувати рахунок через Приват-банк але нічого путнього не війшло, тому що Приват-банк ніколи їх не підтримував.
Якщо мова йде за вивід і вік дозволяє отримати кредитку то одним з кращих рішень може бути отримання кредитки Visa Приват-банку(можливо заказати не виходячи з дому наприклад в інтернет відділені
http://privatua.ho.ua/ в розділі "Банк-кредити-кредитна карта" (випуск безкоштовний на відміну від випуску карт ЕП системами) а потім після отримання кредитки в банку підключитись до приват 24 через теж саме інтернет-відділення "банк- інтернет-банк- регістрація". Будуть рахунки в банку без всяких обмежень, кредитна карта з кредитною лінією. Для того щоб не путатись з рахунками і реквізитами можна скористатися платіжною системою
http://www.liqpay.com/ . Для неї потрібен тільки мобільний телефон на який буде приходити пароль для входу, а номер телефону буде рахунком в системі. LIQPAY дозволяє виводити гроші напряму на карту Visa, а також здійснювати платежі або через систему або через приват-банк. Можливо напряму поповнювати рахунок мобільних операторів. :lol:

Tiger
HO Moderators
Сообщения: 923
Зарегистрирован: Ср фев 13, 2008 20:04
Откуда: Юкрайна!

#7 Сообщение Tiger » Чт окт 23, 2008 11:00

Дякую за відгук та вичерпну інформацію.
Так. Ви правильно зрозуміли: мова йде лише про вивід грошей з Інтернету.
Шукаю зручний і надійний варіант... По можливості, з мінімальним ризиком.
Радите Visa від Приват-банк як оптимальний варіант. Правильно?
Таким чином, що я повинен буду вказати іншій стороні, яка б переказувала суму грошей?
Маємо ту владу, якої заслуговуємо.
Повернувшись з Інтернету додому, не забудьте помити руки!
=> Смайлики для форуму!

radion
Сообщения: 27
Зарегистрирован: Вс апр 13, 2008 12:49

#8 Сообщение radion » Чт окт 23, 2008 14:20

Я поддерживую вопрос Tiger
Вот я как то написал на один сайт вопрос об рекламе на их нем сайте. они мне сказали что оплата осуществляется через "Оплата через терминалы мгновенных платежей."
И хотел узнать как можно мне сделать так чтоб мне тоже оплачивали за рекламу на моем сайте через эту систему

Код: Выделить всё

 В великой стране Украина в каждом городе множество терминалов
мгновенных платежей - это такие ящики, обычно с мониторами, через
которые можно оплачивать , например услуги мобильной связи - многие
люди пользуются. Стоят эти штуки в магазинах, в аптеках, подземных
переходах и вообще, где угодно. Бывают разных цветов и размеров,
разных фирм производителей и хозяев. Вот через эти ящики и можно
проводить оплаты чего угодно по системе WM - Web Money - то что нам и нужно.
И вот вопрос как мне сделать так чтоб оплачивали услуги мне через эту " терминалы мгновенных платежей"
Я буду очень блогодарин за ответ.
Где мне нужно зарегистрироватся и т.д

radion
Сообщения: 27
Зарегистрирован: Вс апр 13, 2008 12:49

#9 Сообщение radion » Сб окт 25, 2008 08:57

Помогите кто не буть с моим вопросом(((

Tiger
HO Moderators
Сообщения: 923
Зарегистрирован: Ср фев 13, 2008 20:04
Откуда: Юкрайна!

#10 Сообщение Tiger » Сб окт 25, 2008 10:07

:cry:
Маємо ту владу, якої заслуговуємо.
Повернувшись з Інтернету додому, не забудьте помити руки!
=> Смайлики для форуму!

dobs
HO Moderators
Сообщения: 2504
Зарегистрирован: Вс апр 09, 2006 14:42
Откуда: /home/Ukraine/Kyiv
Контактная информация:

#11 Сообщение dobs » Сб окт 25, 2008 13:43

Регаешся в WM идеш в ближный "хлебный" там стоит автомат типа этого Изображение там выбераешь перевести на кошелек WMZ / WMU...

radion
Сообщения: 27
Зарегистрирован: Вс апр 13, 2008 12:49

#12 Сообщение radion » Вс окт 26, 2008 18:26

Тоесть мне нужно зарегистрироваться на http://www.webmoney.ua/
И передать свой номер кошелька тем кто хочет у меня оплатить рекламу на моем сайте.
Я верно понял ?

bj
HO Moderators
Сообщения: 1445
Зарегистрирован: Вт фев 13, 2007 13:18
Контактная информация:

#13 Сообщение bj » Вс окт 26, 2008 18:36

Кстати, может офф., а может и полезным будет. Укрмани, что-то захромали на обе ноги. Притом с первого ноября обещали (точнее оповестили пользователей), прекратить работу со счетами. Так, что у кого там бабки - спасайся кто может. Я вот напр. уже неделю не могу зайти в свой аккаунт в этой системе. Ответы саппорта на мои вопросы, наводят на мысль о траве...
В жизни не все так просто, а гораздо проще

radion
Сообщения: 27
Зарегистрирован: Вс апр 13, 2008 12:49

#14 Сообщение radion » Вс окт 26, 2008 20:23

а что вы можите посоветовать тогда?

bj
HO Moderators
Сообщения: 1445
Зарегистрирован: Вт фев 13, 2007 13:18
Контактная информация:

#15 Сообщение bj » Вс окт 26, 2008 20:42

Сам в поиске.
Укрмани рассыпается на глазах. Ихний саппорт вместо ответов тупо занес мое мыло в спамлист. Есть еще у них поддержка по аське, так там раньше можно было увидеть живого человека, сейчас ихняя аська хронически офф. Да и сам сайт выглядит каким-то заброшенным. Половина ссылок битая... Видно они уже на чемоданах, только вот вопрос, что в тех чемоданах, личные вещи, или денюжки пользователей.
В жизни не все так просто, а гораздо проще

Ответить